На Полтавщині журналіста Ігоря Моїсеєнка знайшли з пакетом на голові. Чоловік у лікарні

Сьогодні, 26 травня, о 2.30, у Горішніх Плавнях (Полтавська область) виявили кременчуцького письменника, журналіста Ігор Моїсеєнка з пакетом на голові. Чоловік у лікарні дає свідчення правоохоронцям

Про це повідомляє видання «Вісник Кременчука» з посиланням на власні джерела.

«Чоловік стверджує, що його викрали з дому у Кременчуці і вивезли до сусіднього міста. Чоловік намагався втекти і зробив декілька пострілів із пістолета марки «Флобер». Потім отримав удар по голові. Невідомі зникли», – пише видання.

Також зазначено, що наразі пан Моїсеєнко знаходиться в лікарні Горішніх Плавнів та дає свідчення правоохоронцям.

Нагадаємо, 12 травня Ігор Моїсеєнко повідомляв правоохоронцям про замінування своєї квартири. У пакеті вибухотехніки виявили предмет, схожий на саморобний вибуховий пристрій, який було вилучено та знешкоджено.

Відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за частиною 1 статті 129 (Погроза вбивством) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років.

http://detector.media/community/article/126355/2017-05-26-na-poltavshchini-zhurnalista-igorya-moiseenka-znaishli-z-paketom-na-golovi-cholovik-u-likarni/